Obchodní činnost

Kladkostroje Liftket

Kladkostroje Liftket nabízejí nosnosti od 125kg do 25t, jedná se o vývojově nejnovější a zároveň nejprodávanější produkty, vhodné do většiny provozů. Všechny kladkostroje Liftket jsou kompletně vyráběny a montovány v Německu a nabízejí bezkonkurenční bezpečnost díky patentovanému systému duté hřídele. Vybavení špičkovými komponenty zaručuje dlouhou životnost a především vysokou míru spolehlivosti. Nízká stavební výška, vlastní hmotnost a rozměry umožňují snadnou a rychlou montáž. Bezúdržbové provedení vyžaduje pouze občasné domazávání řetězu.

Kluzná spojka je umístěna mezi brzdou a motorem - tím je dosaženo maximální bezpečnosti i v případě opotřebené spojky. Tato spojka zároveň slouží jako přetěžovací zařízení. Na bezpečnost kladkostrojů Liftket spoléhá desítky stadionů a sportovních hal. Televizní panely na známých stadionech a v obchodních centrech visí bez dalšího zajištění převážně na kladkostrojích Liftket (pod břemenem, které visí, mohou být lidé!). Nejčastějším použitím kladkostrojů Liftket jsou však všechna odvětví průmyslu. Životnost součástí jednoznačně překračuje požadavky směrnic FEM pro dané skupiny hnacích ústrojí.

Technické parametry a doporučení pro výběr kladkostroje konzultujte s naším technikem. Rádi Vám vyhotovíme cenovou nabídku.Naviják pro posun vozidel

Naviják NV3 je osvědčené zařízení pro posun všech druhů kolejových vozidel (ČD, tramvají i vozů metra). Tažná síla v laně je 14kN (resp. 20kN), max. rychlost vlečení je 20m/min. Posun z protisměru je možný přes vratnou kladku.

Naviják je na stanovišti položen na rovné a pevné základně, kotven pomocí čepu kolem nějž se natáčí do směru tahu lana. Buben s lanem je přes převody poháněn výkonným elektromotorem.

Vytahování lana je umožněno snadným vysunutím spojky pohonu bubnu. 

ADECO spol. s r.o.

Komenského 726
560 02 - Česká Třebová

Ochrana osobních údajů

overena firma   spolehlivá firma